Festival svobody - Inspirativní setkání

Festival svobody - Inspirativní setkání

25 So
listopad 2023

Festival svobody opět v Třinci!

I letos slavíme v Knihovně Třinec svobodu festivalem. Ve dnech 24. a 25. listopadu nás čekají skvělí hosté.
V sobotu 25. listopadu to bude inspirativní setkání například s novinářem Tomášem Etzlerem nebo expertem na umělou inteligenci Josefem Holým.
Festival svobody si oblíbil bývalý náčelník Vojenské policie, právník Otakar Foltýn, který jej navštíví již potřetí. Dalším z hostů bude například ústavní právník Jan Kysela a Jan Beneš z Ostravské univerzity.
Formát těchto setkání je koncipován tak, že každý z pozvaných hostů bude mít v knihovně svůj prostor pro cca 20 lidí. Po skončení každého bloku zůstávají lidé na svých místech a návštěvníci si přejdou k další osobnosti.
Po skončení jednotlivých přednášek je na programu panelová diskuse, která se osvědčila v minulém ročníku. Všichni hosté se sejdou u jednoho stolu a budou odpovídat na dotazy z publika. Moderování se ujme Jan Becher z Knihkupectví Kapitola.

Více informací na www.knihovnatrinec.cz

Komentáře

Základní informace

25 So
listopad 2023

Zobrazit na mapě

Knihovna Třinec

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání jednorázové události

Informace o události

Popis události:

Případně se můžete obrátit přímo na Infocentrum Třinec (ic@knihovnatrinec.cz).