Organizátor

MajDay Team z.s.
Nad Tyrkou 101
739 61 Třinec
IČO: 04659104

Kontaktní e-mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní osoba

Tomáš Sedláček

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 775 204 713

Místo konání MajDay Festivalu pohybu

MajDay Festival pohybu se koná v areálu fotbalového hřiště ve Vendryni.
GPS: 49.6646575N, 18.7033386E

Majdejáci – organizace

Vojta Dohnal

Vojta Dohnal

Funkce: organizace koncertu
Tel.: +420 724 789 227
E-mail: vojta.dohnal@majday.cz
Jsem člověk odhodlaný dorůst do mikiny, která je mi velká v ramenou. Živí mě projektový management a Lake Malawi. Mám spoustu známých a kamarádů mezi sjezdovými lyžaři, volejbalisty, tenisty a fotbalisty. Třeba se časem na MajDay všichni mezi sebou seznámí.
Baví mě náš tým a taky duchovní, sportovní a společenský přesah naší akce. Věřím, že se nám daří inspirovat jak sebe navzájem tak i naše návštěvníky.
Katarina Mrózková

Katarina Mrózková

Funkce: organizace Festivalu pohybu
Tel.: +420 728 823 453
E-mail: katka.polakova@majday.cz
Sport, cestování, dobré jídlo to je moje. V dětství jsem si vyzkoušela různé sporty od orienťáku, plavání, tance až po karate, u kterého jsem také 10 let zůstala. Nyní sportuji jen pro zábavu a pokud mi to čas dovolí, tak si ráda zajdu na kolo, brusle nebo v zimě prkno. Pracuji jako nutriční poradkyně pro dospělé i děti a také se starám o to, aby lidi měli co zdravého k snědku.
Protože mě to především baví, jsme skvělý tým lidí s jedním cílem a věřím, že otevřeme bránu sportu třeba i budoucím třineckým olympionikům.
Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček

Funkce: organizace závodu
Tel.: +420 775 204 713
E-mail: tomas.sedlacek@majday.cz
Miluji sport a život v pohybu. Zbožňuji, když se kolem stále něco děje a nesnáším nudu. V mládí jsem běhal aktivně orienťák, ale nyní už sportuji jen pro zábavu. Pracuji jako inženýr, mám rád cestování a nádhernou přírodu, kterou se snažím vehementně chránit.
Protože mne baví dělat věci, které dokážou lidem udělat radost.
Pavlína Sedláčková

Pavlína Sedláčková

Funkce: organizace Majdejáků
Tel.: +420 728 843 015
E-mail: pavlina.wawroszova@majday.cz
Mám ráda hory, turistiku, skialp a venkovní aktivity. Nemám ráda hřiby a nedá se se mnou vydržet, když mám hlad. Vystudovala jsem cestovní ruch, a proto je pro mě cestování nejen koníčkem, ale zároveň prací. Razím heslo „všude dobře, na cestách nejlíp“. Různé závody jsem si vyzkoušela jak z pohledu závodníka, tak dobrovolníka a musím říct: RESPEKT všem dobrovolníkům.
Protože trávit čas s aktivními lidmi mě baví.
Lukáš Wawrosz

Lukáš Wawrosz

Funkce: organizace závodu
E-mail: l.wawrosz@seznam.cz
Jsem architekt, hobby sportovec a realista. Rád si zapinkám volejbal a po sobotách mě najdete někde v tělocvičně, protože hraji stolní tenis za Oldřichovice. Jsem nadšený turista a skialpinista a přestože jsem přešel Zéland křížem krážem, nedám dopustit na naše Beskydy a Tatry.
Protože friends will be friends…
Marcela Wawroszová

Marcela Wawroszová

Funkce: organizace Majdejáků
E-mail: marcela.raszkova@majday.cz
Jsem tady taková výjímka. V mládí mi žádný sport nešel a naši mě k němu nenutili. Ale příroda mi byla vždycky blízká a to mi zůstalo. Pěšky nebo na kole hlavně být venku :) V práci se starám o nemocné jako zdravotní sestřička ;-)
Protože MajDay je spojení pohybu, kamarádů a zábavy!
Eva Waszut

Eva Waszut

Funkce: Organizace spolupráce s firmami a sponzoring
Tel.: +420 737 819 408
E-mail: evka@majday.cz
Jsem mladá architektka, která má ráda život, smích a dobré lidi kolem sebe. Miluji svou práci a kreativní prostředí. Díky svým rodičům jsem prožila skvělé dětství, kde nechyběly různé sportovní aktivity. Proto bych chtěla, aby i moje děti prožily stejné nadšení a radost ze sportu.
Protože vím, že ten čas, úsilí, energie a nervy za to stojí.
Petr Bernát

Petr Bernát

Funkce: grafika a technická podpora
Tel.: +420 773 778 618
E-mail: petr.bernat@majday.cz
Když jsem se v mládi rozhodoval, co dál dělat, orienťák byla jasná volba! Na vrcholu své sportovní kariéry jsem byl ve čtrnácti letech. No, a pak už to šlo z kopce. V současné době se věnuji sportu jen okrajově a s mírou. Hlavně abych se nezpotil. Živím se jako freelance printdesignér a bydlím v Brně. Do Třince se však rád a často vracím, protože Beskydy jsou Beskydy.
Protože tvořit projekt, který má společenský přínos, má smysl.
Tanja Kubik

Tanja Kubik

Funkce: grafika
E-mail: tana.kubik@gmail.com
Žiju ve Vídni a věnuju se architektuře a designu. Výdrži, tempu a sprintovat do cíle (když už vůbec nemůžete :)) jsem se naučila při sportu a i v práci to uplatňuji stále. Nezáleží na druhu sportu (sama jsem prostřídala plavání, moderní pětiboj, volejbal a atletiku), ale na lidech a přátelích, které si u těchto aktivit vytvoříte.
Protože jsme dobrý tým se společným cílem.
Ivana Sedláčková

Ivana Sedláčková

Funkce: řešení registrací
E-mail: registrace@majday.cz
Jsem jako ostatní tady, sportovec amatér. A od té doby, co jsem definitivně zjístila, že se nevyznám v mapě, jsem pověsila orienťák na hřebík a raději běhám s davem maratony a doufám, že se neztratím. Jinak jsem ten nejzakrslejší chirurg v Třinci a na MajDay budu těm méně šikovným foukat bouličky a se všemi ostatními se uvidíme na prezentaci a v cíli.
Dělám to pro Maju.
Michal Sedláček

Michal Sedláček

Funkce: strategie a branding
E-mail: michal.sedlacek@majday.cz
Jsem odchovaný orieňťák, takže mám sport spojený s cestováním. Když čas dovolí, zajdu s lidma na prkno, v létě na slackline, na bike nebo jen tak na hory. Rád si hledám vlastní cesty, žlaby, destinace, způsoby… Vystudoval jsem desing a obchod. Zatím makám v architektonickém kanclu, ale hlavu mám na kopci.
Chtěl bych dostat lidi od obrazovek, aby našli to, co jim virtuální svět nedá.
Vítězslav Rada

Vítězslav Rada

Funkce: copywriter, administrace VK3
E-mail: vitezslav.rada@gmail.com
Žiji v Šanghaji, největším městě na světě, odkud je to do nejbližší přírody 5 hodin autem. Paradoxně právě zde se mi můj největší koníček stal obživou, když jsem začal všestranně rozvíjet místní sportovní talenty. Rád ochutnávám nepoznané, zkouším zakázané a překonávám nemyslitelné. Kdykoliv však mám volnou chvilku, balím do batohu slackline a hamaku a utíkám do své oázy klidu.
it's all about balance
Lucie Fremrová

Lucie Fremrová

Funkce: fundraising, úředničina, organizace TODAM
Tel.: +420 778 022 740
E-mail: lucie.fremrova@gmail.com
Jsem markeťačka, kterou nesmírně baví, pokud mi to tedy děti dovolí, organizovat nejrůznější sportovní či vzdělávací akce a poznávat tak zajímavé a inspirativní osobnosti. Mým zamilovaným sportem bylo karate, ve kterém jsem se probojovala až do nároďáku a posbírala pár medailí. Teď už se jen sem tam projedu na kole, v zimě sjedu kopec nebo se na něj v létě s rodinkou vyšplhám, ale o to více si to užívám.
Protože je to krásná forma, jak si připomenout úžasnou kamarádku. Akce, kterou organizuje fantastická parta nadšenců a já jsem moc ráda, že mohu být její součástí.

Kromě kontaktů na nás, zde můžete najít také informace a kontakty na sportovní kluby a organizace na Třinecku.