Chceš dělat něco smysluplného, aktivně se zapojit a ovlivňovat dění na Třinecku? Pak si tady správně. Jsme jeden tým. Nejen organizujeme a pracujeme, ale také společně sportujeme, podnikáme výlety, a hlavně si to užíváme během celého roku. Pojď do toho s námi!

Matadoři týmu

Vojta Dohnal

Vojta Dohnal

Funkce: organizace koncertu
Tel.: +420 724 789 227
E-mail: vojta.dohnal@majday.cz
Jsem člověk odhodlaný dorůst do mikiny, která je mi velká v ramenou. Živí mě projektový management a Lake Malawi. Mám spoustu známých a kamarádů mezi sjezdovými lyžaři, volejbalisty, tenisty a fotbalisty. Třeba se časem na MajDay všichni mezi sebou seznámí.
Proč dělám MajDay?
Věřím, že můžu mít dobrý pocit sám ze sebe kdykoliv chci a vím, že to v dnešním světě není jednoduché. MajDay je komunita lidí, kteří toto umění zdokonalují a sdílí své úspěchy. To mě baví.
Katarina Mrózková

Katarina Mrózková

Funkce: organizace Festivalu pohybu
Tel.: +420 728 823 453
E-mail: katka.polakova@majday.cz
Sport, cestování, dobré jídlo to je moje. V dětství jsem si vyzkoušela různé sporty od orienťáku, plavání, tance až po karate, u kterého jsem také 10 let zůstala. Nyní sportuji jen pro zábavu a pokud mi to čas dovolí, tak si ráda zajdu na kolo, brusle nebo v zimě prkno. Pracuji jako nutriční poradkyně pro dospělé i děti a také se starám o to, aby lidi měli co zdravého k snědku.
Proč dělám MajDay?
Protože mě to především baví, jsme skvělý tým lidí s jedním cílem a věřím, že otevřeme bránu sportu třeba i budoucím třineckým olympionikům.
Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček

Funkce: organizace závodu
Tel.: +420 775 204 713
E-mail: tomas.sedlacek@majday.cz
Miluji sport a život v pohybu. Zbožňuji, když se kolem stále něco děje a nesnáším nudu. V mládí jsem běhal aktivně orienťák, ale nyní už sportuji jen pro zábavu. Pracuji jako inženýr, mám rád cestování a nádhernou přírodu, kterou se snažím vehementně chránit.
Proč dělám MajDay?
Protože mne baví dělat věci, které dokážou lidem udělat radost.
Pavlína Wawroszová

Pavlína Wawroszová

Funkce: organizace dobrovolníků
Tel.: +420 728 843 015
E-mail: pavlina.wawroszova@majday.cz
Mám ráda hory, turistiku, skialp a venkovní aktivity. Nemám ráda hřiby a nedá se se mnou vydržet, když mám hlad. Vystudovala jsem cestovní ruch, a proto je pro mě cestování nejen koníčkem, ale zároveň prací. Razím heslo „všude dobře, na cestách nejlíp“. Různé závody jsem si vyzkoušela jak z pohledu závodníka, tak dobrovolníka a musím říct: RESPEKT všem dobrovolníkům.
Proč dělám MajDay?
Protože trávit čas s aktivními lidmi mě baví.
Lukáš Wawrosz

Lukáš Wawrosz

Funkce: organizace závodu
E-mail: l.wawrosz@seznam.cz
Jsem architekt, hobby sportovec a realista. Rád si zapinkám volejbal a po sobotách mě najdete někde v tělocvičně, protože hraji stolní tenis za Oldřichovice. Jsem nadšený turista a skialpinista a přestože jsem přešel Zéland křížem krážem, nedám dopustit na naše Beskydy a Tatry.
Proč dělám MajDay?
Protože friends will be friends…
Eva Hofierková

Eva Hofierková

Funkce: organizace fotografů, aktuality a kalendář akcí
Tel.: +420 737 819 408
E-mail: evka@majday.cz
Jsem mladá architektka, která má ráda život, smích a dobré lidi kolem sebe. Miluji svou práci a kreativní prostředí. Díky svým rodičům jsem prožila skvělé dětství, kde nechyběly různé sportovní aktivity. Proto bych chtěla, aby i moje děti prožily stejné nadšení a radost ze sportu.
Proč dělám MajDay?
Protože vím, že ten čas, úsilí, energie a nervy za to stojí.
Petr Bernát

Petr Bernát

Funkce: grafika a technická podpora
Tel.: +420 773 778 618
E-mail: petr.bernat@majday.cz
Když jsem se v mládi rozhodoval, co dál dělat, orienťák byla jasná volba! Na vrcholu své sportovní kariéry jsem byl ve čtrnácti letech. No, a pak už to šlo z kopce. V současné době se věnuji sportu jen okrajově a s mírou. Hlavně abych se nezpotil. Živím se jako freelance printdesignér a bydlím v Brně. Do Třince se však rád a často vracím, protože Beskydy jsou Beskydy.
Proč dělám MajDay?
Protože tvořit projekt, který má společenský přínos, má smysl.
Táňa Kubíková

Táňa Kubíková

Funkce: grafika
E-mail: tana.kubik@gmail.com
Žiju ve Vídni a věnuju se architektuře a designu. Výdrži, tempu a sprintovat do cíle (když už vůbec nemůžete :)) jsem se naučila při sportu a i v práci to uplatňuji stále. Nezáleží na druhu sportu (sama jsem prostřídala plavání, moderní pětiboj, volejbal a atletiku), ale na lidech a přátelích, které si u těchto aktivit vytvoříte.
Proč dělám MajDay?
Protože jsme dobrý tým se společným cílem.
Ivana Sedláčková

Ivana Sedláčková

Funkce: řešení registrací
E-mail: registrace@majday.cz
Jsem jako ostatní tady, sportovec amatér. A od té doby, co jsem definitivně zjístila, že se nevyznám v mapě, jsem pověsila orienťák na hřebík a raději běhám s davem maratony a doufám, že se neztratím. Jinak jsem ten nejzakrslejší chirurg v Třinci a na MajDay budu těm méně šikovným foukat bouličky a se všemi ostatními se uvidíme na prezentaci a v cíli.
Proč dělám MajDay?
Dělám to pro Maju.
Michal Sedláček

Michal Sedláček

Funkce: strategie a branding
E-mail: sedlacek353@gmail.com
Jsem odchovaný orieňťák, takže mám sport spojený s cestováním. Když čas dovolí, zajdu s lidma na prkno, v létě na slackline, na bike nebo jen tak na hory. Rád si hledám vlastní cesty, žlaby, destinace, způsoby… Vystudoval jsem desing a obchod. Zatím makám v architektonickém kanclu, ale hlavu mám na kopci.
Proč dělám MajDay?
Chtěl bych dostat lidi od obrazovek, aby našli to, co jim virtuální svět nedá.
Vítězslav Rada

Vítězslav Rada

Funkce: copywriter, administrace VK3
E-mail: vitezslav.rada@gmail.com
Žiji v Šanghaji, největším městě na světě, odkud je to do nejbližší přírody 5 hodin autem. Paradoxně právě zde se mi můj největší koníček stal obživou, když jsem začal všestranně rozvíjet místní sportovní talenty. Rád ochutnávám nepoznané, zkouším zakázané a překonávám nemyslitelné. Kdykoliv však mám volnou chvilku, balím do batohu slackline a hamaku a utíkám do své oázy klidu.
Proč dělám MajDay?
it's all about balance
Lucie Fremrová

Lucie Fremrová

Funkce: fundraising, úředničina, organizace TODAM
Tel.: +420 778 022 740
E-mail: lucie.fremrova@gmail.com
Jsem markeťačka, kterou nesmírně baví, pokud mi to tedy děti dovolí, organizovat nejrůznější sportovní či vzdělávací akce a poznávat tak zajímavé a inspirativní osobnosti. Mým zamilovaným sportem bylo karate, ve kterém jsem se probojovala až do nároďáku a posbírala pár medailí. Teď už se jen sem tam projedu na kole, v zimě sjedu kopec nebo se na něj v létě s rodinkou vyšplhám, ale o to více si to užívám.
Proč dělám MajDay?
Protože je to krásná forma, jak si připomenout úžasnou kamarádku. Akce, kterou organizuje fantastická parta nadšenců a já jsem moc ráda, že mohu být její součástí.

Další Majdejáci

Jirka Mravec
„MajDay to jsou zapálení organizátoři a všudypřítomná dobrá nálada. Ten hřejivý vnitřní pocit, že jste se vlastní měrou přičinili na organizaci něčeho chvály a uznání hodného, vám už nikdo nevezme, stejně jako nová přátelství“
Jirka Mravec
Lukáš Honzek
„Čekal jsem hodně, dostal jsem více. Poznal jsem skvělou partu lidí, takže příští MajDay je jasná volba!“
Lukáš Honzek
Jakub Zientek
„MajDay je pro mě spojením mých největší zálib – sportu, přátel a párty :) Šel jsem do toho hlavně kvůli organizátorům, které znám.“
Jakub Zientek
Matěj Marosz
„Na MajDay se ti bude hodit každá tvoje dovednost. Já jsem během první minuty po příchodu zachránil několik členů realizačního týmu před žízní! Otevřel jsem piva bez otvíráku :D“
Matěj Marosz
Břetislav Marosz
„MajDay je megaakce, kterou budu mít v hlavě ještě dlouho. Přidal jsem se, protože jsem věděl, že to pořádá parta známých a skvělých lidí.“
Břetislav Marosz
Rosťa Burda
„Rád poznávám nové a zajímavé lidi. Na MajDay jich je plno.“
Rosťa Burda
Dominik Dudys
„S majdayem jsem začal, bo mi táta řekl, ať mu pomůžu, ale potom jsem zjistil, že jsem udělal dobře. Potkal jsem lidi, díky kterým jsem získal mnoho zkušeností a berou mě mezi sebe, i když jsem tak odlišný v mnoha věcech.“
Dominik Dudys (správce sociálních sítí)

Staň se Majdejákem

Chceš dělat něco smysluplného a aktivně se zapojit a ovlivnit dění na Třinecku? Pak si tady správně. Jsme jeden tým a potkáváme se i během roku mimo MajDay. Společně sportujeme, podnikáme výlety a hlavně si to užíváme. Pojď do toho s námi!

Poznáš nové lidi
Zaběhneš si závod den předem
Dostaneš najíst a napít
Budeš z toho mít dobrý pocit
Velikost trička
Vzkaz pořadatelům:

Letošní trička pro Majdejáky

Letos budou pro všechny Majdejáky bavlněná trika Craft.

Obrázek je pouze ilustrační.