Registrace na rok 2024 již otevřená.

Jako každý rok se i letos můžete těšit na nějaké ty novinky. Letos jsme se rozhodli juniorům trochu ulehčit a zkrátili jsme jim o trochu trať. Ale i přesto se bude jednat o slušnou výzvu bez větších kompromisů.

Hlavní závod

Dvojice i jednotlivci
Délka trati
Převýšení trati
Datum: 10. 8. 2024
Místo konání: areál fotbalového hřiště Vendryně
GPS: 49.6648625N, 18.7030842E
Délka trati: 9,5 km – Elita a Veteráni
6,5 km – Junioři
Převýšení: cca 280 m – Elita a Veteráni
cca 120 m – Junioři
Prezentace: od 8.00 do 11.00
Start: 10.00
Interval: 30 sekund
Startovní číslo: Startovní čísla budou psaná na levou ruku, nebo nohu. Nebudou tištěná!
Kategorie: jednotlivci/dvojice
muži/ženy/mix
Věková kategorie: junioři (věk závodníka do 19 let včetně)
elita
veteráni (věk obou závodníků nad 40 let včetně)
Cena: jednotlivci:
do 31. 3. 2024 – 700 Kč/os. (€ 30)
od 1. 4. 2024 do 12. 6. 2024 – 800 Kč/os. (€ 35)
od 13. 6. 2024 – 900 Kč/os. (€ 40)

dvojice:
do 31. 3. 2024 – 650 Kč/os. (€ 27,5)
od 1. 4. 2024 do 12. 6. 2024 – 750 Kč/os. (€ 32,5)
od 13. 6. 2024 – 850 Kč/os. (€ 37,5)

V ceně startovného je samozřejmě i vstup na večerní koncerty.
Volitelná trička: Sportovní tričko Craft – cena 620 Kč.

Tričko(a) si můžete zakoupit při registraci nebo na tomto odkazu. Objednávka a úhrada triček je možná jen do 30. června 2024.

K vyzvednutí pak budou v den závodu vedle prezentace závodníků.


Ilustrační obrázek
Sprchy: Budou dostupné v areálu závodu
Občerstvení: občerstvovací stanice na trati + v cíli
Parkování: Je možné na parkovišti před areálem areálem
Ubytování: – stan na vlastní riziko u zadního hřiště nedaleko celého areálu
– ubytovny v nedalekém Třinci
– hotel Vitality Vendryně
Vyhlášení: první tři místa v každé kategorii
Závodníci s dětmi: I letos se postaráme o děti závodníků, v rozmezí 3 až 10 let, po čas jejich závodu (hodinu před závodem, během závodu a hodinu po doběhu). Maximální kapacita je 20 dětí.
Poznámka: Vzhledem k charakteru překážek, jsou zakázané ocelové hroty na botách.
Změny v registracích: Pokud potřebujete změnit členy týmu nebo jiné údaje registrace, kontaktujte nás na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dětský závod

Jednotlivci
Věk 10-15 let
Délka trati
Datum: 10. 8. 2024
Místo konání: areál fotbalového hřiště Vendryně
GPS: 49.6648625N, 18.7030842E
Délka trati: 1,6–1,7 km
Prezentace: od 8.00 do 9.00
Start: 9.30
Interval: Děti jsou rozdělení do skupin, se startem co 30 sekund po 3 dětech.
Typ: závod jednotlivců
Věk: 10–15 let, se souhlasem rodičů a pod jejich dohledem
Cena: 150 Kč
Volitelné tričko: Sportovní tričko Craft – cena 620 Kč.

Tričko(a) si můžete zakoupit při registraci nebo na tomto odkazu. Objednávka a úhrada triček je možná jen do 30. června 2024.

K vyzvednutí pak budou v den závodu vedle prezentace závodníků.


Ilustrační obrázek
Registrace: prostřednictvím registračního formuláře
Poznámka: Trasa závodu je v okolí cílové arény a dítě je tak stále rodičům na očích.

Videa za závodu MajDay 2022

Seznam závodníků

Celkový počet závodníků: 551/800
# Jméno závodníka Zaplaceno
1 Daniel Witosz Ano
2 Filip Cieslar Ano
3 Matteo Cieslar Ne
# Jméno závodníka Zaplaceno
1 Anna Gluzová Ano
2 Vanda Žáková Ne
3 Sára Liberdová Ano
4 Denisa Rucká Ano
5 Adéla Stanková Ano
# Jméno závodníka Zaplaceno
1 Roman Filipek Ano
2 Tomáš Suszka Ano
3 Vojtěch Černoch Ano
4 Roman Petrek Ano
5 Vojtěch Hamrozi Ano
6 Tomáš Fizek Ano
7 Jan Židek Ano
8 Rostislav Cieslar Ano
9 Ondřej Kantor Ano
10 Libor Jasiński Ano
11 Robert Marosz Ano
12 marek zogata Ano
13 Radim Špaček Ano
14 Lukáš Ševčík Ne
15 Erik Lýsek Ano
16 Jiří Mlčák Ano
17 Tomáš Košárek Ano
18 Vojtěch Rigó Ano
19 Marek Konderla Ano
20 Radek Boszczyk Ano
21 Marek Czudek Ano
22 Maxmilián-Adolf Koch Ne
23 Lukáš Kubínek Ano
24 Andrzej Pribula Ano
25 René Špaček Ano
26 Ladislav Vajda Ne
27 Martin Biely Ano
28 Dušan Stanke Ano
29 Martin Kotala Ne
30 Jan Návrat Ano
31 Petr Svoboda Ne
32 Pavel Pilch Ne
# Jméno závodníka Zaplaceno
1 Katka Hilová Ano
2 Karin Pořická Ne
3 Zina Klusová Ano
4 Romana Haltofová Ne
5 Lucie Frolová Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Hurra Torpedo Marek Maroszczyk Roman Kuffa Ano
2 ZaŠAMPON Marek Jašurek Jakub Staš Ne
3 Bezpečáci Roman Baszczynski Martin Rajnoch Ano
4 JS brothers Jakub Szmek Jan Szmek Ano
5 DreamTeam Lukáš Hřivnacký Jan Vávra Ano
6 BoMy Milan Farník Bohdan Kadlubiec Ano
7 OSA Dominik Zogata Daniel Beiger Ano
8 Žampióni Petr Mik Rostislav Budina Ano
9 Los Švagros Jan Martynek David Lošonský Ano
10 Bombardino Patrik Pindor Kamil Sikora Ano
11 ARNIES Vítězslav Selivanov Pavel Caloň Ano
12 Serduszka Filip Rusnok Dominik Vavřač Ano
13 Balymy dziołchy we starbucksu Sebastian Pasz Marek Szwed Ano
14 Synci z Goduly Filip Noga Ondřej Franek Ne
15 Štaflík a Špagetka Lukáš Vicherek Adam Wantulok Ano
16 Alpa Aleš Sabela Pavel Bujok Ano
17 Bez kondičky 2.0 Antonín Turek Adam Lysek Ano
18 Dvo Jankovie Jan Zwias Jan Miech Ano
19 pan Gibc Tomáš Vicherek Jiří Šinal Ano
20 Jo takhle takhle... Jakub Revaj Piotr Pasz Ano
21 Medvídci Dawid Lebeda Vít Hrtoň Ano
22 Poslední zhasne Nick Wasserburger Dušan Lasota Ano
23 Koksaři KB11 Vojtěch Squerzi Libor Javorek Ano
24 Koksaři KB12 Václav Murcina David Lubojacki Ne
25 Suchá slina Petr Jaskiewicz Jiří Zeman Ano
26 důležité se zúčastnit Filip Noga Ondřej Franek Ano
27 ŠKODÍCI Adam Ascher Josef Ascher Ano
28 Bajojajo Filip Mitrenga Filip Broda Ano
29 DaV Matěj Klacko Adam Konečný Ano
30 Bob a Bobek Petr Heczko Tom Korzeniowski Ano
31 Tak bacha, ty čumíš na mě! Pavel Dusatko Michael Blazek Ano
32 Plešatej&Nosatej: Pomsta Sýrů Adam Navrátil Tomáš Janeček Ano
33 Letohraďáci Jakub Mikyska Daniel Jirásek Ano
34 Den je krásný Robert Polách Jiří Školotík Ano
35 Le grill Matouš Hodula Jaroslav Polok Ano
36 M&M Marek Zvolenský Marek Ivančák Ano
37 Chrti Radek Maceček Marek Ćmiel Ano
38 Ztargané firanki Tomáš Bulawa Michal Herman Ano
39 Čísla Michal Goryl David Neuman Ano
40 Koksaři KB12 Václav Murcina David Lubojacki Ano
41 Dva a půl chlapa Teodor Jurga Daniel Ertl Ano
42 TeamKONECNY Pavel Konecny Jakub Wrzecionko Ano
43 Státní dupy Josef Pawera Denis Duda Ano
44 Mašloci Filip Válek Radana Dudová Ano
45 NORDIC ENERGY Michal Lomjanský Martin Wachtl Ano
46 Trhači Patrik Niedoba Tomáš Hrankay Ano
47 Kriplgang David Křístek Tomáš Martinek Ano
48 Bednárovi Lukáš Bednár Martin Bednár Ano
49 Benzemaaaa Šimon Galia Adam Motyka Ano
50 Ať se daří Tomáš Sikora Eduard Byrtus Ano
51 RaRabros Lukas Raszka Aleš Raszka Ano
52 Povaleči Šimon Kratochvila Vojtěch Šubrt Ne
53 EnTeam Mariusz Paszanda Pavel Macoszek Ano
54 No hard feelings Lukáš Cahel Jan Havlák Ano
55 (J)elita Matěj Petroš Martin Cemerek Ano
56 Proč? Michal Molin Lukáš Kawulok Ne
57 Šerifové Adam Kawulok Jakub Heczko Ano
58 Švagři Dominik Byrtus Tomas Sikora Ano
59 Májovci David Zachurczok Aleš Zachurczok Ano
60 This is the STG Třinec way Radim Jevický Ondřej Gráb Ano
61 Kuba a Kubikula Jakub Polok Jakub Kurzok Ano
62 KuKaja 616 Lukáš Boruta Jakub Boruta Ano
63 VKDŽ Vojtěch Kaleta Damian Žabka Ano
64 Záskok Martin Janda Petr Křikava Ano
65 Povaleči Simon Kratochvíla Vojtěch Šubrt Ne
66 No name Patrik Palarczyk David Kubiena Ano
67 West Coast Jan Pilch Radim Sliž Ano
68 Unokatestverek Filip Martynek Vojtěch Martynek Ano
69 Spartan Trinec Marcel Kawulok Tomas Milata Ano
70 O.C.R. - Občas Cucám Rum Lukáš Tomešek David Žitňák Ano
71 Rooster & Goose Tomáš Kohutek Tomáš Husar Ano
72 niechom na tobě.. Lukáš Zeman Marek Zaremba Ano
73 713 Juraj Bencúr Eliáš Bencúr Ne
74 Radegast bad boyz team Robert Malek Richard Kulla Ano
75 Avengers Miroslav Čempel Martin Tartaini Ano
76 Burlaci Daniel Dyrczyk Pavel Slowiaczek Ano
77 Dillon and Dutch Marek Cieślar David Boszczyk Ano
78 Chudé líítka Mateusz Sikora David Wawrzacz Ano
79 Vysekané klobásy Jan Drobný Denis Sarkozi Ano
80 BeerLovers Michal Mrózek Pavel Homola Ano
81 H&V Honza Kuřil Viktor Jakubek Ano
82 Jarwon Martin Zwyrtek Jaroslav Szturc Ano
83 Feraťáci Jakub Cienciala Patrik Čádek Ano
84 Vořešpruti Part.V Tomáš Machnik Vojtěch Machník Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 JumpBoots sisters Veronika Gilová Pavlína Pryszczová Ano
2 Bystroňky Klára Dlouhá Tereza Bučková Ano
3 Káva a dort, nejlepší sport Lucie Ištoková Daniela Laníková Ano
4 Bloncky Eliška Bazgierová Anna Kraviecová Ano
5 To nejlepší na konec! Pavlína Valentýna Veselá Adéla Ratiborská Ano
6 Běhny Aneta Malá Lenka Trčková Ano
7 Už nemůžem Petra Koudelková Klaudie Švrčková Ano
8 Bob a Bobek Kateřina Dehnerová Nikola Niedobová Ano
9 2 chicks 1 majday Simona Smolinská Veronika Neuwirth Ne
10 Ségry Jiřina Cieślarová Andrea Douchová Ano
11 KoMa reunited Veronika Kostková Jana Macurová Ano
12 Neřízené střely Natálie Ernstová Klára Sikorová Ano
13 Kobyly Zuzana Gazdová Gabriela Kubasová Ano
14 Běhny Renáta Smiešková Lucie Muráriková Ne
15 DoTřetice Simona Wawroszová Lucie Marišková Ano
16 Propojení mozci Anna Holonová Kateřina Holonová Ano
17 Bahněnky Zuzana Šenková Renáta Petrásková Ano
18 A zase ty Berušky Paula Siudová Barbora Heczková Ano
19 Srdeční záležitost Klára Bezruczová Renáta Stalmachová Ano
20 Ženy Spartan Training Group Třinec Petra Helma Veronika Kaputová Ano
21 Zuzcie Zuzana Witoszová Lucie Koláčková Ano
22 jestli přežijem tak to zapijem Markéta Halapatschová Adéla Mucková Ano
23 Luci[Z]uz Lucie Zábranská Zuzana Hotová Ano
24 Ragačky Veronika Belásová Kateřina Mendreková Ano
25 Domiše II. Michaela Piskořová Dorota Kiedroń Ano
26 Rychlé šipky Kateřina Roženková Sabina Puczoková Ne
27 Bojodaga Agata Bourek Danuta Jochymek Ano
28 DRAČICE Žaneta Kušniráková Sára Kušniráková Ano
29 Kocurci Tereza Wojnarova Kateřina Goralová Ano
30 Stonožky Regína Brozdová Veronika Cieslarová Ano
31 KOPRETINKY Michaela Bednárová Adéla Salitrníková Ano
32 Polandia Andrea Mendroková Darina Wrzecionková Ano
33 Koordinátorky Markéta Šinalová Tereza Králová Ano
34 Fajne horalky Pavla Nytrová Aneta Kostřicová Ano
35 Krayday Petra Krayzelová Tereza Krayzelová Ano
36 Truśki z Girowa Lenka Padychová Ilona Pavlíková Ano
37 Duo Jamaha Kristýna Sluštíková Bára Sluštíková Ano
38 fajnovky Sára Skupinová Aneta Maceczková Ano
39 Tlachající atletky Kateřina Kajzarová Barbora Vlčková Ano
40 90 - 60 - 90 Nikol Gütlerová Hana Nowaková Ano
41 Perly z Beskyd Karina Pilchová Markéta Kantorová Ne
42 Čokočky Natálie Turoňová Adriana Zvrtková Ano
43 Holky v suchém tričku? Karolína Drobná Michaela Chobotová Ano
44 krepliky Táňa Pyszková Monika Kohutová Ano
45 Mandarinky Dana Haltofova Hana Sikorova Ano
46 Je to vo hviezdach Sára Wilková Beata Kluzová Ne
47 Gazelky Klára Valicová Tina Deutscherová Ano
48 Makronky <3 Aneta Dostal Nikol Nožková Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 VotočMiho Filip Mihoč Eliška Votočková Ano
2 Divoké Bedrunky Jan Filip Miroslava Filip Edelmannová Ano
3 VNN Nikola Nieslaniková Vojtěch Nieslanik Ano
4 Luna Zuzana Brzuchanská Lukáš Šáda Ano
5 Schnitzl a salátek Lucie Rakowska Lukáš Kroček Ne
6 Ušáci Nikola Zajitzova Petr Zajitz Ne
7 JUST RUN Vít Pyszko Lenka Hawliczkova Ano
8 Rodiče na útěku Michal Heczko Adéla Heczková Ano
9 Banáni Jiří Banaś Jana Banaś Ano
10 Czechoslovakian power Bára Morcinková Daniel Bielik Ne
11 Ušakovi Nikola Zajitzová Petr Zajitz Ne
12 Tom & Terry Tomáš Bystroň Tereza Rucká Ano
13 Danka a Vašek Václav Klus Dana Klusová Ano
14 Esa z lesa Tomáš Rozsypal Ivona Rozsypalová Ano
15 Tesaříci Zdeněk Tesař Markéta Tesařová Ano
16 Už nemůžem! Michaela Višňáková Tomáš Rozsíval Ano
17 Kuba&Luca Lucie Lancová Jakub Hlaváč Ano
18 Senior a Junior Markéta Mitášová Tomáš Adamov Ano
19 K+L Karolína Ferencová Lukáš Rajnoch Ano
20 Dwajaja Jan Wojnar Jana Wojnarová Ano
21 Ti poslední Martina Cieslarová Petr Hawliczek Ano
22 Prostě Nevím Matěj Hojdysz Dominika Müllerová Ano
23 Sosnovská garda Karin Novotná Vojta Novotný Ano
24 Astmatici! David Stonawski Gabriela Stonawská Ano
25 PEli Petr Pištěk Eli Folwarczna Ano
26 Turisti z Goralie David Gajdacz Taťána Pálová Ano
27 ESCHNEROVIC KOPYTA Tereza Eschnerova Martin Eschner Ano
28 Cože? Andrea Mikulová Martin Zalalužný Ano
29 Sabcza & Janusz Jan Goryczka Sabina Kusáková Ano
30 RUNde Iva Kahánková Martin Kubala Ano
31 Jeju mandarinky Lubomír Jedzok Lucie Jedzoková Ano
32 Beboši Petr Bebenek Tereza Bebenek Ano
33 Nopoceeem Magda Černochová Tomáš Duma Ano
34 Olivky Václav Vilches Nikola Fialová Ano
35 OndřejoTerezka Ondřej Husar Tereza Lasotová Ne
36 Tunczyky Tomáš Sikora Adéla Sikorová Ano
37 Genitální tým Magda Szewczyk Jakub Szewczyk Ano
38 Made in Czechoslovakia 3 Michaela Plešková Martin Pleško Ano
39 KATIAN Kateřina Domesová Marian Kohut Ano
40 MůžuToDoříct? Aneta Bednářová Pravoslav Milde Ano
41 TeRoBaR Roman Barteczek Tereza Barteczek Ano
42 Čičiny Petr Walek Miroslava Walková Ano
43 Nie dolecymy to Kamila Michalská Tobias Kana Sikora Ano
44 Moris Tereza Preisnerová Pavel Niedoba Ano
45 KaJak Jakub Gajdzica Kamila Walachová Ano
46 VIP Crew Pavlína Strnadelová Vít Hučík Ano
47 Ahaa Karel Černoch Adéla Elblová Ano
48 Prosseco team Leona Nieslaniková Michal Krywda Ne
49 Jawoři Tereza Holečková Radim Jaworek Ano
50 Neradilovci Tereza Neradilová Vladan Neradil Ne
51 Bobici Gabriela Šišková Tomasz Gleta Ano
52 Tryhard Barbora Muroňová Daniel Bartek Ne
53 AroGant Adam Stryja Silvie Kloda Ano
54 Ňejlepší Team Erika Kreuzerová Mathias Ruschka Ano
55 Feferonky Lukáš Válek Veronika Válková Ano
56 Novomanžele Peterovi Tom Ženich Věrka Nevěsta Ano
57 Why not J&L Jakub Kružolek Lucie Pustowková Ano
58 Sauna Cafee Karolina Gromková Marián Čečot Ano
59 Štěkající špunti Patrik Džermanský Lucie Vojáčková Ano
60 Máma & Syn Jindřich Raszyk Jiřina Raszyková Ano
61 Citron a Mandarinka Václav Novák Adéla Horečková Ano
62 Worcestershire sauce Ondřej Byrtus Magda Bruková Ano
63 Potížisti Alice Mlčochová Jiří Čefelin Ano
64 BO! to dáme Darina Maroszova Marek Macura Ano
65 Furt bokem Hana Bryksová Vít Czabe Ano
66 Zlatíčka Lucie Zauchová Filip Majer Ano
67 Traumatické děcka Tomáš Grycz Kateřina Gryczová Ano
68 Jadymy Leona Chylová David Tkadlec Ne
69 Los Volfos Klára Volfová Daniel Volf Ano
70 SACHASPORT OSTRAVA Michal Michalík Kateřina Pokorná Ano
71 Peťik&Lucík Petr Sikora Lucie Rzymanová Ano
72 Nastejnelodi:) Dominik Wijacki Ivona Fousková Ano
73 Chemičtí střelci Viktorie Čmielová Jakub Belan Ano
74 Béčka Dominik Buják Anežka Blechová Ano
75 ALDAKO Alicja Kohutová Daniel Kohut Ano
76 Santíci Libor Kantor Pavlína Poloczková Ano
77 Harakiri Roman Kubiczek Kateřina Kubiczková Ano
78 Jelimaňána Gabriela Licá Honza Kantor Ano
79 Mališáci Petra Mališová David Mališ Ano
80 ZinaTom Zina Klusová Tomáš Sikora Ne
81 Wrestling team Třinec 1 Magdaléna Cieslarová David Cieslar Ano
82 Tulipáni František Ligocki Klára Turková Ano
83 LAUF Magda Raszková David Bielesz Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 HW 40 Vladislav Haltof Jan Rýznar Ano
2 M&N BANDIT TEAM Marek Szkandera Norbert Gráf Ano
3 Fit Factory Třinec Patrik Čavoj Roman Kujawa Ano
4 LENOCHODI Daniel Bystroň David Stavarský Ano
5 Lištňani Milan Samiec Mirek Cymorek Ano
6 JK-SK Martin Stodola Martin Hulek Ano
7 Spartan Třinec Stanislav Kollert Roman Kolačan Ano
8 Ibalgin Rapid Ryszard Kiedroń Radek Samek Ano
9 Damy rade! Maciej Pilarczyk Krzysztof Biedron Ano
10 Natural Vít Legerský Robert Hradišťan Ano
11 Taťkové Radim Kostka Petr Madzia Ano
12 Bouraci Daniel Olszar Lukáš Olszar Ne
13 Szneci Janusz Sikora Jakub Pyszko Ano
14 Bracia40 Witold Rybicki Jacek Rybicki Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 FashionGang Kamila Deáková Barbara Muchova Ano
2 Bartkule Gabriela Stryjová Kateřina Bemerová Ano
3 ZNOVU A LÉPE Andrea Heczková Šárka Chámová Ano
4 Mad Blondes Lucie Kollertová Karina Brozdová Ano
5 J+M Jana Kocyanová Martina Haratková Ano
6 Slimák na hlívě Eva Hamrozi Jaroslava Kovanová Ne
7 Pipici Klára Žáková Lenka Pokludová Ano
8 Býčice Dagmar Niedobová Monika Kozubová Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 ŠVAGŘI Kateřina Ondraszková Jan Sikora Ano
2 Těšíňáci Martina Máčeková Róbert Máček Ano
3 MarKat Martin Staněk Kateřina Vodičková Ne
4 PoKluz Krystyna Kluz Jakub Kluz Ne
5 TP Run Jindřich Spratek Monika Burawa Ano
6 Rakety Zaolší Tomáš Gorný Markéta Gorná Ano
7 Dělnice Martin Dziekanik Zuzana Kovalčíková Ano
8 Vždy s úsměvem Jana Dudysová Tomasz Dudys Ano
9 Vomarama Markéta Kubiková Radek Kubik Ano
10 Sardinky v kómatu Danka Bužková René Bystroň Ano
11 GOROLI Alex Piechaczek Lucie Piechaczková Ano
12 Fitness Lamy Josef Stromský Petra Kubiszová Ano
13 Dva veterani Pavlina Penhakerova Radovan Číž Ano
14 HaHa Eva Hamrozi Jiří Hamrozi Ano
15 Mistři kaliště Bogdan Cienciala Jana Kusová Ano
16 Dáme to !!! Petr Nogol Radmila Hejtmánková Ano
# Jméno Zaplaceno
Zatím nebyl zakoupen žádný poukaz.
Počet dětí v dětském závodě: 85/150
# Jméno Zaplaceno
1 Tomasz Lipka Ano
2 Jan Turoň Ano
3 Anežka Kubalová Ne
4 Tereza Ondraszková Ano
5 Marek Zadembski Ano
6 Markéta Frydová Ano
7 Klárka Stryjová Ano
8 Jáchym Stryja Ano
9 Vojtěch Pilch Ano
10 Gustav Pilch Ano
11 Adéla Myslivcová Ano
12 Vendula Pituchová Ano
13 Jakub Kunik Ano
14 Debora Časarová Ano
15 Filip Duspiva Ano
16 Bruno Bemer Ano
17 Jan Supik Ne
18 Ema Borská Ano
19 Diana Borská Ano
20 Marek Bystroň Ano
21 Adam Bystroň Ano
22 Taťána Labová Ano
23 Vít Walaski Ano
24 Ondřej Kujawa Ano
25 Jakub Dudys Ano
26 Jonáš Dudys Ano
27 Tobiáš Dudys Ano
28 Amálie Vichrová Ne
29 Jakub Prokesz Ano
30 Daniel Kollert Ano
31 Adéla Kollertová Ano
32 Eliška Pustówková Ne
33 Anna Tomoszková Ano
34 Petr Hotový Ano
35 ELIŠKA Hotová Ano
36 Matyáš Molin Ano
37 Albert Jiří Kloda Ano
38 Marie Tomoszková Ano
39 Anna Pindurová Ano
40 Marie Cieslarová Ano
41 Lucie Cieslarová Ano
42 Lukáš Pietrosz Ano
43 Matyas Ščigel Ano
44 Adam Ščigel Ano
45 Šimon Večeřa Ano
46 Lukáš Myslivec Ano
47 Valérie Heczková Ano
48 Sandra Steblová Ne
49 Laura Vítečková Ne
50 Soňa Marková Ano
51 Vít Marek Ano
52 Lukas Tomis Ano
53 Adam Lubowiecki Ano
54 Damian Lubowiecki Ano
55 Nela Rákosová Ano
56 Kristýna Bartulcová Ano
57 Tereza Duchová Ano
58 Elena Duchová Ano
59 Petr Ščigel Ano
60 Ester Heczková Ano
61 David Polák Ano
62 Zuzana Pavlíková Ano
63 Adam Cieślar Ano
64 Elizabeth Ochmanová Ano
65 Jan Szala Ano
66 Eliška Vlčková Ano
67 Marek Szmek Ne
68 Jakub Szmek Ne
69 Jáchym Kowalczyk Ano
70 Tobiáš Kowalczyk Ano
71 Adam Szewczyk Ne
72 Vojta Grznárik Ano
73 Adam Cieślar Ano
74 Jakub Raszka Ano
75 Patrik Balog Ano
76 Viktorie Suchoňová Ano
77 Petra Kowalowská Ne
78 Valerie Pyszková Ano
79 Bára Ostruszková Ne
80 Tara Pilchová Ne
81 Ema Kantorová Ano
82 Lukáš Kawulok Ano
83 Markus Rucki Ne
84 Nela Klimšová Ano
85 Nikol Ernstová Ne