Moc vám všem děkujeme za letošní odhodlání a nasazení, které jste na MD 2021 letos ukázali. Díky vám to bylo zase super!

Tak jsme to zvládli! Jak možná víte, MAJDAY je nezisková akce organizovaná původně nejbližšími přáteli Máji Žabkové, ale dnes už je náš tým mnohem širší. Díky zápalu Majdejáků jsme dokázali akci uspořádat na poslední chvíli (Covid), na jiném místě (Třinec), a to i přes velký babyboom v našich řadách. :-)

Na akci se již několik měsíců podílelo 135 převážně nevyspaných Majdejáků, 5 převážně šťastných nemluvňat, 5 skvělých týmů (Statutární město Třinec, STARS, MAJDAY, Ostravská Univerzita a TRISIA) - Děkujeme! Během Dne MD si v rámci doprovodného Festivalu pohybu vyzkoušelo nové sportovní aktivity více než 300 dětí, na Jahodné jsme posbírali 9 pytlů odpadků, z lesoparku jsme vynesli 4 kýble střepů z rozbitých lahví a 2 návštěvníci se divili, proč Ciao Lucifer nehrají pro vyprodaný stadion. Jim i dalším nadšencům můžeme prozradit, že kluci nás opět navštíví v roce 2023!

Měli byste vědět, že zisk z MAJDAY jde nejen do zkvalitnění zázemí všech klubů v rámci veletrhu, ale také na vylepšení kalendáře, který si můžete implementovat do svých webových stránek - ať už jste zástupci obce, sportovní nebo kulturní organizace, a to ve svém designu!

Věříme, že když budou všechny akce na jednom místě, pomůže to jak organizátorům, tak návštěvníkům. Napište nám a obratem vám ho zdarma nainstalujeme.

Jestli vás naše akce baví, staňte se Majdejákem! Kromě toho, že si můžete závod zaběhnout den před oficiálním startem zdarma, dostanete tričko, jídlo, pití, zažijete skvělou zábavu a poznáte nové lidi. Taky si narozdíl od „běžných smrtelníků“ můžete kdykoliv zdarma půjčit naše párty stany nebo kelímky na vaši grilovačku nebo svatbu.

Vždycky máme radost, jestli jste skrze závod lépe poznali sami sebe nebo svého parťáka, posunulo vás to někam dál a hlavně - když vás to baví!

Příští rok bude zase všechno jinak - těšte se, my už se taky těšíme! :-)