MMP (CZ) – 17.00

Známá třinecká šestičlenná kapela s výborným repertoárem, která vás rozhodně v koutě sedět nenechá!

DR. ZEPPELIN & RADIM NOWAK (CZ) – 18.00

Nerozlučná dvojka na pódiu i mimo něj se na parket nebojí vletět s ryze klasickými swingovými songy. Včas však dokážou vycítit, kdy je ta správná chvíle a přeřadit na tvrdší electro-swingové frekvence i jiné párty songy.

Temperamentní show plná živé improvizace mezi DJem a saxofonistou strhne k pohybu i největší taneční dřevo a z jejich koncertu budete odcházet s nekončícím úsměvem na rtech.

Rezident největšího festivalu elektronické taneční hudby ve Střední Evropě – Beats for Love a jeho kolega mají za sebou úspěšná vystoupení nejen v České republice, ale také v klubech na Slovensku, Německu, Francii či na Maltě, či na jachtách v Itálii a Chorvatsku.

Brunettes Shoot Blondes (UA) – 19.30

Brunettes Shoot Blondes is an indie pop band based in Kyiv, Ukraine. Following the release of several music videos, the band has been called an Internet sensation and has received media coverage from Billboard, Yahoo!Music, The Daily Mirror, USA Today, BBC, Rolling Stone Brasil, and many others. Their self-directed music video for “Knock Knock” went viral, collecting over 50 million views on YouTube and winning the best concept award at the Berlin Music Video Awards. Their next work, “Bittersweet,” was used in an advertising campaign for Opel, the car manufacturer.

After releasing their first EP, “Bittersweet,” the band performed on the X Factor, opened for Hurts and The Neighbourhood, and performed at some of the biggest European festivals, including Sziget (Hungary), Colours of Ostrava (Czech Republic), Waves Vienna (Austria), and Atlas Weekend (Ukraine).

The band’s song “Every Monday” went to the final of the Ukrainian National Selection for Eurovision 2016. In 2019, Brunettes Shoot Blondes released a live viral video with a hybrid piano, which was widely covered by the international press.

Endru (CZ) – 20.30

Endru, vlastním jménem Ondřej Havlík, je ústecký rodák, který vystudoval brněnskou JAMU s titulem MgA. Je všestranným hudebníkem, zpěvákem, beatboxerem a mezinárodně uznávaným loopingovým umělcem. Rovněž působí jako moderátor, herec a stand-up komik.

V létě 2019 se stal vítězem mistrovství světa v loopingu na světovém šampionátu v Berlíně.

Dále má na svém kontě následující tituly:

  • Vicemistr v soutěži Boss Looping championship 2012
  • Dvojnásobný šampion ČR v beatboxu
  • Vítěz celoevropské soutěže Maraton beatbox battle – mistr světa v beatboxu 2019
  • Vicemistr světa v beatboxu ve skupině a Český beatboxový šampion s Beatburger band

Skyline (CZ) – 21.30

The wildest electronic band from Czech Republic formed in 1998 in Prague. Skyline are recognized for their energetic live shows, leading by two hyper vocalists –female singer Natálii Míšovou aka Nvtvlie and MC Jacob.

DJ Roxtar (CZ) – 22.30

DJ, kterého hodně lidí zná díky videím s Adolfeenem. :-)