O NÁS

Naším cílem je přitáhnout co nejvíce lidí k aktivnímu životnímu stylu, zvyšovat popularitu jednotlivých sportů u široké veřejnosti v rámci našeho regionu a tím zlepšit kvalitu jejich života. Rádi bychom byli vzorem pro nastupující generaci dětí, naše vrstevníky, ale i ty dříve narozené.

Vojta Dohnal
funkce: organizace koncertu
tel.: +420 724 789 227
e-mail: vojta.dohnal@majday.cz

Kdo jsem: Jsem člověk odhodlaný dorůst do mikiny, která je mi velká v ramenou. 🙂 Živí mě projektový management a Lake Malawi. Mám spoustu známých a kamarádů mezi sjezdovými lyžaři, volejbalisty, tenisty a fotbalisty. Třeba se časem na MAJ:DAY všichni mezi sebou seznámí.

Proč dělám MAJ:DAY: Věřím, že můžu mít dobrý pocit sám ze sebe kdykoliv chci a vím, že to v dnešním světě není jednoduché. MAJ:DAY je komunita lidí, kteří toto umění zdokonalují a sdílí své úspěchy. To mě baví 🙂

Katarina Mrózková
funkce: organizace veletrhu sportu
tel.: +420 728 823 453
e-mail: katka.polakova@majday.cz

Kdo jsem: Sport, cestování, dobré jídlo to je moje. V dětství jsem si vyzkoušela různé sporty od orienťáku, plavání, tance až po karate, u kterého jsem také 10 let zůstala. Nyní sportuji jen pro zábavu a pokud mi to čas dovolí, tak si ráda zajdu na kolo, brusle nebo v zimě prkno. Pracuji jako nutriční poradkyně pro dospělé i děti a také se starám o to, aby lidi měli co zdravého k snědku.

Proč dělám MAJ:DAY: Protože mě to především baví, jsme skvělý tým lidí s jedním cílem a věřím, že otevřeme bránu sportu třeba i budoucím třineckým olympionikům 🙂

Tomáš Sedláček
funkce: organizace závodu
tel.: +420 775 204 713
e-mail: tomas.sedlacek@majday.cz

Kdo jsem: Miluji sport a život v pohybu. Zbožňuji, když se kolem stále něco děje a nesnáším nudu. V mládí jsem běhal aktivně orienťák, ale nyní už sportuji jen pro zábavu. Pracuji jako inženýr, mám rád cestování a nádhernou přírodu, kterou se snažím vehementně chránit.

Proč dělám MAJ:DAY: Protože mne baví dělat věci, které dokážou lidem udělat radost.

Pavlína Wawroszová
funkce: organizace dobrovolníků
tel.: +420 728 843 015
e-mail: pavlina.wawroszova@majday.cz

Kdo jsem: Mám ráda hory, turistiku, skialp a venkovní aktivity. Nemám ráda hřiby a nedá se se mnou vydržet, když mám hlad. Vystudovala jsem cestovní ruch, a proto je pro mě cestování nejen koníčkem, ale zároveň prací. Razím heslo „všude dobře, na cestách nejlíp“. Různé závody jsem si vyzkoušela jak z pohledu závodníka, tak dobrovolníka a musím říct: RESPEKT všem dobrovolníkům.

Proč dělám MAJ:DAY: Protože trávit čas s aktivními lidmi mě baví.

Lukáš Wawrosz
funkce: organizace závodu
e-mail: l.wawrosz@seznam.cz

Kdo jsem: Jsem architekt, hobby sportovec a realista. Rád si zapinkám volejbal a po sobotách mě najdete někde v tělocvičně, protože hraji stolní tenis za Oldřichovice. Jsem nadšený turista a skialpinista a přestože jsem přešel Zéland křížem krážem, nedám dopustit na naše Beskydy a Tatry.

Proč dělám MAJ:DAY: Protože friends will be friends…

Eva Hofierková
funkce: organizace fotografů
tel.: +420 737 819 408
e-mail: evka@majday.cz

Kdo jsem: Jsem mladá architektka, která má ráda život, smích a dobré lidi kolem sebe. Miluji svou práci a kreativní prostředí. Díky svým rodičům jsem prožila skvělé dětství, kde nechyběly různé sportovní aktivity. Proto bych chtěla, aby i moje děti prožily stejné nadšení a radost ze sportu.

Proč dělám MAJ:DAY: Protože vím, že ten čas, úsilí, energie a nervy za to stojí 🙂

Petr Bernát
funkce: řešení registrací
tel.: +420 773 778 618
e-mail: registrace@majday.cz

Kdo jsem: Když jsem se v mládi rozhodoval, co dál dělat, orienťák byla jasná volba! Na vrcholu své sportovní kariéry jsem byl ve čtrnácti letech. No, a pak už to šlo z kopce. 🙂 V současné době se věnuji sportu jen okrajově a s mírou. Hlavně abych se nezpotil 🙂 Živím se jako freelance printdesignér a bydlím v Brně. Do Třince se však rád a často vracím, protože Beskydy jsou Beskydy. 

Proč dělám MAJ:DAY: Protože tvořit projekt, který má společenský přínos, má smysl.

Táňa Kubíková
funkce: grafika
e-mail: tana.kubik@gmail.com

Kdo jsem: Žiju ve Vídni a věnuju se architektuře a designu. Výdrži, tempu a sprintovat do cíle (když už vůbec nemůžete :)) jsem se naučila při sportu a i v práci to uplatňuji stále. Nezáleží na druhu sportu (sama jsem prostřídala plavání, moderní pětiboj, volejbal a atletiku), ale na lidech a přátelích, které si u těchto aktivit vytvoříte.

Proč dělám MAJ:DAY: Protože jsme dobrý tým se společným cílem.

Ivana Mrózková
funkce: řešení registrací
tel.: +420 608 725 426
e-mail: info@majday.cz

Kdo jsem: Jsem jako ostatní tady, sportovec amatér. A od té doby, co jsem definitivně zjístila, že se nevyznám v mapě, jsem pověsila orienťák na hřebík a raději běhám s davem maratony a doufám, že se neztratím. Jinak jsem ten nejzakrslejší chirurg v Třinci a na MAJ:DAY budu těm méně šikovným foukat bouličky a se všemi ostatními se uvidíme na prezentaci a v cíli 🙂

Proč dělám MAJ:DAY: Dělám to pro Maju.

Michal Sedláček
funkce: grafika
e-mail: sedlacek353@gmail.com

Kdo jsem: Jsem odchovaný orieňťák, takže mám sport spojený s cestováním. Když čas dovolí, zajdu s lidma na prkno, v létě na slackline, na bike nebo jen tak na hory. Rád si hledám vlastní cesty, žlaby, destinace, způsoby… Vystudoval jsem desing a obchod. Zatím makám v architektonickém kanclu, ale hlavu mám na kopci.

Proč dělám MAJ:DAY: Chtěl bych dostat lidi od obrazovek, aby našli to, co jim virtuální svět nedá.